Zelený jačmeň

Zelený mladý jačmeň je vynikajúci zdroj prírodných látok pozitívne ovplyvňujúcich činnosti v našom tele. Zelený jačmeň z našej ponuky obsahuje sušenú šťavu, ktorá si uchováva spomínané prírodné látky v ich najčistejšej podobe. Minerálne látky a vitamíny sa tak dostávajú do tela buď prostredníctvom prášku alebo tabliet – čo sú dve základné formy, v ktorých sa zelený jačmeň v našej ponuke nachádza.

Ak sa rozhodnete pre zelený mladý jačmeň, určite Vás oslovia na trhu predovšetkým lacnejšie varianty týchto produktov. Bohužiaľ, odzrkadľuje sa to aj na ich kvalite, čo dokážete na základe ich hodnoty a zloženia odhadnúť. Zelený jačmeň z eshopu Zelený život je vytlačená šťava z lístkov mladého zeleného jačmeňa, ktorá je následne šetrne vysušená. Ak si ho zakúpite u nás v prášku, potom vedzte, že jedna lyžička zodpovedá približne 50-60 gramom čerstvo vytlačenej šťavy. Takto vysoký koncentrát je veľmi dobre a ľahko rozpustný vo vode.

Na to, aby zanechal zelený jačmeň vo Vás potrebný efekt je nutné, aby bola dodržaná jeho vysoká kvalita a zachovaná výnimočná koncentrácia substancií v ňom. Obidve podmienky súčasne je možné splniť len v prípade sušenej šťavy z mladých lístkov jačmeňa.  V prípade produktov vyrobených zo sušenej zomletej rastliny alebo z výluhu (extraktu) jačmeňa sa to nepodarí.

Sušenú šťavu zeleného jačmeňa dostávame vylisovaním šťavy z mladých listov, pričom následne nastane jej veľmi šetrné sušenie, aby sa nepoškodili v nej obsiahnuté látky. Zachováva sa tak najvyššia miera koncentrácie spomínaných látok. Na rozdiel od iných produktov, kedy sa jačmenné listy vylúhujú alebo sa len sušia a strácajú tieto látky, je zelený jačmeň z nášho eshopu skutočne výnimočný.