Acai BERRY – prírodný zázrak

Acai BERRY – prírodný zázrak

Acai BERRY je považované za jednu z najzdravších potravín na našej planéte.!!!!

Acai BERRY – prírodný zázrak, ktorý Vám napomôže prinavráti zdravie a postavu.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE o Acai berry Acai BERRY rastie v trsoch na palmách.

Plody sú v priemere veľké 1 – 2 cm. Na rozdiel od hrozna a iných plodov Acai BERRY ovocie má len jednu veľkú kôstku, ktorá tvorí až 80 % plodu.

Každý trs Acai BERRY palmy má takmer tisíc bobúľ ovocia. Nezrelé plody sú zelenej farby a pri dozrievaní je ich sfarbenie špecificky tmavo purpurové.

V dažďovom pralese palma rastie pomaly.

Plody produkuje dvakrát do roka. Acai BERRY bolo najskôr používané domorodými kmeňmi amazonskej džungle, ako energetický nápoj, povzbudzovač pri love a ako zdroj sexuálnej energie.

Vysoko energetické ovocie im naviac pomáhalo budovať silný imunitný systém, bojovať s infekciami, ochraňovať srdce, udržovať dobrú náladu a užívanie si zdravého života.

Domorodé kmene Acai BERRY používali často viac ako 6 mesiacov, ako jediný zdroj výživy a pri tom nevykazovali žiadne známky podvýživy.

V Brazílii v prípade straty materského mlieka dojčiacej matky používali ako náhradu šťavy z Acai BERRY – najviac koncentrovanú formu živín z ovocia.

Použitie Acai BERRY Priaznivé účinky tohto ovocia sa prejavujú najmä v oblastiach: pre posilnenie imunitného systému, zlepšenie krvotvorby, regenerácie buniek, podporuje zdravý spánok a chudnutie pomáha proti všetkým formám vírusových ochorení, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, pôsobí regeneračne na steny ciev a zároveň zlepšuje ich elasticitu, zlepšuje biosyntézu hemoglobulínu a tým aj tvorbu červených krviniek, zvyšuje schopnosť koncentrácie, posilňuje pamäť a eliminuje depresívne stavy, prečisťuje a detoxikuje organizmus, spomaľuje proces starnutia buniek, napomáha pri vyprázdňovaní a tým predchádza rakovine hrubého čreva a chorobám tráviaceho traktu, posilňuje kosti a chrupavky, pôsobí preventívne, antioxidanty zohrávajú kľúčovú úlohu pri ochrane voči tvorbe nádorov a kardiovaskulárnych ochorení, spomaľuje degeneratívny proces starnutia, redukuje hmotnosť a pomáha udržiavať štíhlu postavu, zvyšuje sexuálnu aktivitu, podporuje regeneráciu svalov pri zvýšenej fyzickej aktivite, je vynikajúcim doplnkom pre športovcov.

Tento zázrak z prírody si môžete objednať v našom obchode.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *